Skip links
SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Payfoni hakkında tüm detayları öğrenebilirsiniz...

Genel Bilgiler

Payfoni, bankanız ya da işbirliği yaptığınız ödeme kuruluşlarından birinden temin edeceğiniz sanal posunuzu sisteme tanımlayarak kullanımınıza açar. Böylelikle bayi, alt bayi ve müşterilerinizden kolaylıkla ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Payfoni, sanal pos kullanım hakkı bulunan tüm vergi mükelleflerinin kullanımına uygundur. Eğer bayi, alt bayi ya da müşterilerinizden ödeme alan bir şirket iseniz Payfoni’yi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tek başına mobil pos cihazları işletmenize gelen müşterilerin ödemelerini almaktan başka bir işe yaramaz. Online ödeme alma işlemini de bankalar sağlayamıyor. Payfoni’nin işletmeler için sunduğu online ödeme paneli bu sorunu ortadan kaldırarak 7/24 dünyanın her yerinden ödeme alabilmelerine yardımcı oluyor.

Mail Order sisteminde müşterilerinizin kart bilgilerini paylaşması gerekmektedir bu da zamanla risk oluşturabilmektedir. Payfoni’de ise müşterilerinize özel hazırlanmış tahsilat sayfası üzerinden kullanıcı adı ve şifrelerini girerek ödemeleri gereken tutarı KVKK ve BDDK güvencesi ile online olarak rahatlıkla yapabilmektedirler.

Payfoni’de üst düzey veri güvenliği sağlandığı için oldukça güvenilir bir sistemdir. Müşterileriniz banka kartı, kredi kartı ya da sanal kart seçeneklerinden birini tercih ederek 3D Secure yolu ile ödemelerini gerçekleştirmektedirler. Böylelikle müşterileriniz internetten alışveriş yapar gibi ödemelerini rahatlıkla Payfoni tahsilat sistemi ile tamamlayabilmektedir. Bu da hem sizin hem de müşterilerinizin çek, senet ya da nakit sıkıntısı gibi durumların yaşanmasına gerek kalmadan kredi kartı ile ödeme almanızı kolaylaştırmaktadır.

Payfoni fiyatlandırmaları hakkında bilgi almak için ana sayfa üzerinde bulunan paketler sayfasını ziyaret edebilir ya da 7/24 hizmet veren telefon, mail ve canlı destek gibi kanallarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İşletmenize uygun olan paket programı için yaptığınız yıllık ödemenin dışında herhangi ekstra ücret, aidat ya da komisyon ücreti talep edilmemektedir.

Yüksek güvenlik standartlarında hizmet veren Payfoni, uluslararası geçerliliği olan sertifikalara sahiptir. Bu nedenle de veri güvenliği ve gizliliği üzerinde titizlikle çalışan bir firma olarak verilerinizin Payfoni’de güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Verileriniz Payfoni’nin veri tabanında özel hazırlanmış sunuculara kaydedilmekte ve eş zamanlı olarak yedeklenmektedir. Bu sayede sistem üzerinde yapılan işlemlerin kaybolma riski yaşanmamaktadır.

Payfoni ile işbirliği yapan üye firmalardan biri olmak için web sitemizde yer başvuru yap sayfası ile demo kaydınızı oluşturabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir.

Payfoni tahsilat sistemini kullanabilmeniz için vergi mükellefi olmanız ve hizmet veren tüzel bir işletmeye sahip olmanız gerekmektedir. O nedenle Payfoni bireysel ödemeler için uygun bir sistem değildir.

Online Destek Al

Sorunuz mu var? Hemen Arayın!

Mesaj Gönder

Aklınıza takılan tüm soru ve talepleriniz için bize mail atabilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

[email protected]

Talep Oluştur

Online tahsilat hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize talebinizi yazın size ulaşalım.

Destek Merkezine Git

İletişime Geç

Bizimle telefon aracılığıyla da iletişime geçebilir, uzman ekiplerimizden online tahsilat hakkında bilgi alabilirsiniz.

+90 539 788 55 55
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz